tel.: +420 602 749 367
info@durativapreciz.cz

Zábradlí

Nerezové zábradlí je v současné době jedním z prvků moderního design nejen v oblasti stavebnictví. Nabízíme zcela individuelní výrobu a montáž zábradlí,která jsou vhodná pro interiéry, exteriéry, balkóny, terasy, schodiště, lodžie, balustrády, francouzská okna a také bazény.

Tyto zábradlí jsou určena pro převážnou část schodišť. Nerezové zábradlí lze výborně kombinovat s ostatními materiály jako jsou ocel, sklo a dřevo. Zábradlí nabízíme ve variantách s lankovou, protovou a skleněnou výplní.

Výroba zábradlí

Při výrobě je nosným materiálem nerezová ocel povrchovými úpravami leštění, kartáčování, broušení či opískování. Mezi další sortiment patří i výroba madel, držáků, ochraných rámů. 

Jako přímý výrobce dokážeme přizpůsobit dodávku zábradlí všem požadavkům zákazníka. Ceny každého jednotlivého zábradlí tvoříme individuelně dle konkrétních požadavků.

  • Nerezová zábradlí - vyrobíme a namontujeme do každého exteriéru i interiéru. Kvalitní nerezová zábradlí vyrábíme s praktickými nerezovými i dřevěnými madly.
  • Zábradlí na schodiště - vyrábíme leštěné, ochranné zábradlí, nerezové zábradlí broušené, zábradlí s bezpečnostním sklem, zábradlí s lankovanou výplní, zábradlí s dřevěným madlem.
  • Balkonové zábradlí - vyrobíme přesně na míru pro Vás. Používáme kombinaci kvalitních a vzhledově perfektních materiálů jako je nerez, ocel, dřevo a sklo.
  • Madla na zábradlí - vyrábíme ve všech délkách a tvarech, včetně ohybů a zakončení madel. Vyberte si z ukázek našich realizací a nebo můžete předložit svůj vlastní návrh.
  • Doplňky pro bazény - jsme schopni dodat kvalitní nerezové schody do bazénu, které jsou leštěné do vysokého lesku z materiálu odolného chemickému působení vlhkého prostředí.

Od návrhu přes výrobu až po montáž

Vyrobíme vám a namontujeme zábradlí z nerezu a oceli. Nerezové zábradlí můžete mít v celokovovém provedení, nebo v kombinaci se sklem či dřevem.

Nerezové zábradlí dodáváme precizně zpracováno a v prvotřídní kvalitě. 

Zábradlí CSO St.Město
Zábradlí CSO St.Město
Schodiště CSO St.Město
Schodiště CSO St.Město
Terasa Kohel Uh
Terasa Kohel Uh
Chcete vědět víc ? Kontaktujte nás